Ціни на послуги

Натуральний макіяж. Так званий  «макіяж без макіяжу», де основний акцент направлений на опрацювання шкіри. Гарний здоровий колір обличчя.

Денний макіяж. Це легкий макіяж виконаний в натуральних природних відтінках без різких контрастних ліній з легкою корекцією овалу лиця.

Вечірній макіяж. Яскравий, в деяких випадках контрастний макіяж. Використовуються яскраві кольори і відтінки, щільні текстури. Велика увага приділяється корекції  овалу обличчя.

Весільний макіяж. В першу чергу це  побажання клієнта. Традиційно  весільний макіяж легкий, ніжний. Але це не аксіома. Незалежно від кольорових і стилістичних побажань  клієнта весільний макіяж повинен достойно витримати сльози радості, прогулянку з фотографом і ефектно виглядати в кінці дня на бенкеті.

Макіяж для фото і відео. Все залежить від того, до якої мети ви прямуєте. Можливо все від бьюті до креативна. Як правило, такий макіяж яскравіше, щільніше так як світло і фото спалах «з'їдає»  до 70 % кольору. Більше уваги приділяється  опрацюванню текстури шкіри, так як студійне світло зазвичай підкреслює недоліки шкіри, які в звичайному буденному життя були би непомітні.

 

Ціни на макіяж у Вінниці

 

Весільний макіяж - 600 грн


Тестовий весільний макіяж - 400 грн


Денний макіяж - 400 грн


Вечірній макіяж - 400 грн


Віковий макіяж - 400 грн


Фото макіяж - 450 грн


Корекція брів - 50 грн


Фарбування брів - 50 грн


Моделювання брів - 80 грн


Весільна зачіска - від 600-700 грн


Тестова весільна зачіска - 400 грн


Вечірня зачіска - 350-450 грн


Укладка від 150 грн


 

теги: Макияж винница, прически винница, макіяж вінниця, весільний макіяж, макіяж для фотосесії Вінниця, випускний макіяж, фарбування брів  Вінниця, весільна зачіска в Вінниці, весільний макіяж в Вінниці, весільний візаж, візажист в Вінниці, зачіска в Вінниці, зачіска для випускного в Вінниці

Наші координати

  • м. Вінниця, вул. Симона Петлюри (Чкалова), 19
  • +38(067) 431-13-55, +38(093) 738-23-43
  • http://vk.com/i.chefranova
  • ira.chefranova

Copyright © 2014.      

Skype