Ціни на послуги

Ціни на макіяж та зачіски у Вінниці

 

Весільний макіяж - 1500 грн


Тестовий весільний макіяж - 1000 грн


Денний макіяж - 1000 грн


Вечірній макіяж - 1000 грн


Віковий макіяж - 1000 грн


Дитячий макіяж - 350 грн


Весільна зачіска - 1500 грн


Тестова весільна зачіска - 1000 грн


Вечірня зачіска - 800-1200 грн


Укладка від 500 грн


Дитяча зачіска 200-800 грн


Додатково оплачується:

виїзд по місту +30% від загальної вартості послуги та таксі в 2 сторони

виїзд за місто +50% від загальної вартості послуги та таксі в 2 сторони

послуги до 8 ранку (за виключенням послуг для наречених) +30% від загальної вартості послуги

 

вартість послуг майстрів зі стажем до 5 років на 20% дешевша


 

Натуральний макіяж. Так званий  «макіяж без макіяжу», де основний акцент направлений на опрацювання шкіри. Гарний здоровий колір обличчя.

Денний макіяж. Це легкий макіяж виконаний в натуральних природних відтінках без різких контрастних ліній з легкою корекцією овалу лиця.

Вечірній макіяж. Яскравий, в деяких випадках контрастний макіяж. Використовуються яскраві кольори і відтінки, щільні текстури. Велика увага приділяється корекції  овалу обличчя.

Весільний макіяж. В першу чергу це  побажання клієнта. Традиційно  весільний макіяж легкий, ніжний. Але це не аксіома. Незалежно від кольорових і стилістичних побажань  клієнта весільний макіяж повинен достойно витримати сльози радості, прогулянку з фотографом і ефектно виглядати в кінці дня на бенкеті.

Макіяж для фото і відео. Все залежить від того, до якої мети ви прямуєте. Можливо все від бьюті до креативна. Як правило, такий макіяж яскравіше, щільніше так як світло і фото спалах «з'їдає»  до 70 % кольору. Більше уваги приділяється  опрацюванню текстури шкіри, так як студійне світло зазвичай підкреслює недоліки шкіри, які в звичайному буденному життя були би непомітні.

 

теги: Макияж винница, прически винница, макіяж вінниця, весільний макіяж, макіяж для фотосесії Вінниця, випускний макіяж, фарбування брів  Вінниця, весільна зачіска в Вінниці, весільний макіяж в Вінниці, весільний візаж, візажист в Вінниці, зачіска в Вінниці, зачіска для випускного в Вінниці

Наші координати

  • м. Вінниця, вул. Симона Петлюри (Чкалова), 19
  • +38(067) 431-13-55
  • @chefranova_iryna
  • https://www.facebook.com/chefranova.iryna

Copyright © 2014.      

Skype