Мій блог

весільна зачіска Вінниця  Весілля! Це втілення казкової мрії з дитинства стати принцесою, надіти білосніжне плаття, усі погляди приковані до вас та з замиранням серця ви дивитесь на свого принца, який стане вашим чоловіком, другом та вірним супутником на все життя! Ех, як згадаю... І в цей особливий день дуже важливо передати всю легкість та витонченість нареченої!

Останні тренди, новини перукарської майстерності світового рівня, та про те, яка же все-таки повинна бути весільна зачіска в Вінниці нам розповіла в своїй школі Марина Чумак! Вона є одним з ведучих перукарів України, технолог KEUNE та людина, яка надихає своїх учнів на «великі звершення». Я дуже рада, що мені пощастило навчатись у такого професіонала! навчання проходило дуже плідно, позитивно та в хорошій атмосфері; Ще би! Моїми моделями на весільні зачіски в Вінниці були любі клієнти, з якими працювати було суцільне задоволення!

 

В школі стилісти-візажисти отримали міцний фундамент знань, ми розбирали створення весільного образу крок за кроком, дуже багато дізнались про вечірні та весільні зачісках, їх стилістиці. 

А ще було дуже багато практики! Найрізноманітніші зачіски, від романтичних ретро-хвиль і до елегантних пучків, від легких і ніжних плетінь до богемних весільних зачісок. Ще не було стільки різновидів весільних зачісок у Вінниці на кілька квадратних метрів)

За ці дні були зачіски такої складності, що я не могла повірити, що зробила це! Курси наповнили мене упевненістю, і тепер я можу точно сказати, що знання, практика, імпровізація і натхнення допоможуть створити неповторний образ нареченої, такий про який вона мріяла!

Якщо вчитися, то у кращих майстрів! Результат ви можете побачити самі! Весільні зачіски в Вінниці є і на будь-який смак і каприз))

теги: візажист Вінниця, весільний макіяж Вінниця, весільна зачіска в Вінниці, зачіска в Вінниці, макіяж Вінниця, вечірній макіяж в Вінниця, вікової макіяж Вінниця, ліфтинг макіяж Вінниця, укладання в Вінниці, денний макіяж Вінниця, професійний візажист у Вінниці

Наші координати

  • м. Вінниця, вул. Симона Петлюри (Чкалова), 19
  • +38(067) 431-13-55
  • @chefranova_iryna
  • https://www.facebook.com/chefranova.iryna

Copyright © 2014.      

Skype