Мій блог

макіяж на випуск Вінниця Закінчення школи, як відомо, асоціюється з початком дорослого життя. І тому для вчорашніх старшокласниць випускний бал є особливим святом, спогади про який залишаються в пам'яті назавжди. У цей вечір кожній дівчині хочеться виглядати не тільки сліпуче,

весільний макіяж ВінницяМодний макіяж для весілля
Тенденції макіяжу, особливого весільного розвиваються в одному векторі з модою. Кожен сезон з'являються лук-буки з актуальними образами і незвичайними рішеннями, які будуть модними в новому сезоні.
Так які тенденції у весільному макіяжі актуальні в 2016 році?

весільна зачіска Вінниця  Весілля! Це втілення казкової мрії з дитинства стати принцесою, надіти білосніжне плаття, усі погляди приковані до вас та з замиранням серця ви дивитесь на свого принца, який стане вашим чоловіком, другом та вірним супутником на все життя! Ех, як згадаю... І в цей особливий день дуже важливо передати всю легкість та витонченість нареченої!

Останні тренди, новини перукарської майстерності світового рівня, та про те, яка же все-таки повинна бути весільна зачіска в Вінниці нам розповіла в своїй школі Марина Чумак! Вона є одним з ведучих перукарів України, технолог KEUNE та людина, яка надихає своїх учнів на «великі звершення». Я дуже рада, що мені пощастило навчатись у такого професіонала! навчання проходило дуже плідно, позитивно та в хорошій атмосфері; Ще би! Моїми моделями на весільні зачіски в Вінниці були любі клієнти, з якими працювати було суцільне задоволення!

Майстер-класи – це завжди свято. Свято творчості та польоту фантазій. Свято спілкування з найкращими візажистами Вінниці. Коли хочеться зануритись в світ креативу та високої моди, тоді пора збиратись на майстер-клас Юлії Ворон! Велике дякую за навчання, натхнення та віру в себе – скажу від всіх присутніх візажистів на вашому МК в м. Вінниця!

макіяж вінницяДівчата! Хотіла поділитись своєю радістю та обновкою) Поповнила свій косметичний чемодан дуже класною базою під макіяж - антишайн. Так як у мене жирна шкіра та блиск на лиці - це нормально, то як би проти природи не попреш! І пудра в косметичці обов'язковий атрибут) Тут нам на черговому МК розповіли о магічній базі, яка видаляє блиск на лиці на цілий день, звичайно мало повірилось, тим паче він без силікона! Але сталося диво! Вчора під час макіяжу нанесла цю базу десь о 16.0, і коли повернулась додому 0 12

Наші координати

  • м. Вінниця, вул. Симона Петлюри (Чкалова), 19
  • +38(067) 431-13-55
  • @chefranova_iryna
  • https://www.facebook.com/chefranova.iryna

Copyright © 2014.      

Skype