Весільна зачіска

Все дуже індивідуально! Тому краще зробити пробну весільну зачіску, що б в день весілля не було несподіванок.
Багато наречених хочуть заощадити на цьому виді послуг. Насправді - це дуже важливий момент. Часто дівчата представляють свою ідеальну весільну зачіску і вже впевнені, що хочуть саме її, але є багато питань, які треба вирішити не в день весілля.
По перше, яка у вас фата і плаття. На пробну зачіску обов'язково потрібно взяти фату, що б визначити місце кріплення і як буде розташовуватися зачіска. Також треба визначиться з надійністю кріплення фати. Так само буває. що придумана вами зачіска не підійде під вашу фату, або придумане вами місце кріплення фати не підходить до вашої зачісці.
Визначаємо зачіску під тип волосся і як вона личить саме вам. Деякі зачіски вимагають додаткової довжини або об`єму, тому потрібні тресси, це те що заздалегідь треба обговорити. Чимало важливий елемент - це валик, якщо зачіска пучок. Тоді треба знати його розмір і колір.
На пробної зачісці ви можете отримати рекомендації з приводу стрижки та фарбування. Підібрати фіксуючі засоби під ваш тип волосся.
Коли ми зустрічаємося на репетиції весільної зачіски у Вінниці, у нас є достатньо часу, що б можна було спробувати кілька варіантів і вибрати найкращий. Так само ви можете перевірити стійкість вашої зачіски проходив з нею кілька годин або цілий день.
Найбільш примхливі зачіски з локонами. Є волосся які добре тримати накрутку, а є що взагалі не піддаються накрутці. Ці моменти треба усвідомити заздалегідь, що б потім не було сюрпризів і зачіска мала гарний вигляд все весілля.
День весілля дуже хвилюючий день, як для нареченої так і для майстра, бо на ньому лежить величезна відповідальність. І що б скоротити це хвилювання краще заздалегідь бути підготовленим: яка зачіска, як довго її робити, які додаткові матеріали потрібні, як буде триматись- всі ці моменти повинні бути продумані наперед. І тоді ваше весілля пройде без затримок і ви будете впевнені, що блискучий вигляд вам забезпечений.

теги: Весільна зачіска Вінниця, весільна зачіска та макіяж Вінниця, свадебная прическа и макияж Винница, свадебная прическа Винница

Наші координати

  • м. Вінниця, вул. Симона Петлюри (Чкалова), 19
  • +38(067) 431-13-55
  • @chefranova_iryna
  • https://www.facebook.com/chefranova.iryna

Copyright © 2014.      

Skype